KONST / Litografier / Färglitografi 15086558
nr 1508 6558
Färglitografi
Maria Manuela. Signerad, numrerad 108/125. Färglitografi, bildmått: 39x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:45:20
700 kr
800 kr